tel NOK 815 014 069
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

Nałęczowski Ośrodek Kultury

Instruktor: Jagoda Chudzik

Wtorki i czwartki
Internat Tęcza przy Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego Nałęczów

Pointa, godz. 15.45 - 16.45 /od 6 lat/
Chochliki, godz. 16.45 - 17.45 /od 10 lat/
Flex, godz. 17.45 - 18.45 /od 13 lat/

W swoim repertuarze grupy mają m.in. salsę, tańce disco, funki, rock&roll, tańce modernowe i wiele innych. Młodzi tancerze mają już za sobą pierwsze sukcesy: m.in. wyróżnienia grup Kaprys, Ogniska Baletowego i Pipi na Wojewódzkich Przeglądach w Lublinie i Puławach.

Wszystkie grupy prowadzi instruktor tańca i choreograf Pani Emilia Osińska-Marczak, która na swoim koncie ma również indywidualne nagrody i wyróżnienia m.in. nagrodę Starosty Puławskiego dla animatorów kultury oraz wyróżnienie dla najlepszego instruktora za różnorodność form tanecznych.
Dzieci tańczące w NOK brały udział w wielu akcjach charytatywnych m.in. Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz na rzecz hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Wyjeżdżały również na występy gościnne za granicę do Francji, Węgier oraz brały udział w Międzynarodowym Festiwalu Artystycznym Młodzieży w Sergiejewce na Ukrainie, gdzie grupa taneczna "Galatea" zdobyła nagrodę w swojej kategorii wiekowej
We wszystkich grupach jest około 100 dzieci i młodzieży co rok wraz z rozpoczęciem roku szkolnego przyjmowani są nowi chętni.