Nałęczowski Ośrodek Kultury
Aleja Lipowa 6, 24-150 Nałęczów

NOK tel/fax: 815 014 069
Kino: 661 811 555
e-mail NOK: nok@naleczow.pl
e-mail kino: kinocisy@op.pl
Jadwiga Sawa-Bednarczyk - dyrektor NOK

Dypolom 2016

Sławek MatyjaszewskiWystawa wybranych prac dyplomowych Liceum Plastycznego im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie / 2016 rok. W dniu 28 kwietnia 2016 roku o godz.16.00, w Nałęczowskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręcznia Nagród Dyrektora Szkoły za najlepsze prace dyplomowe w roku szkolnym 2015/2016.

Więcej: Dypolom 2016

   

Sukces zespołu ISKRA

Sławek Matyjaszewski23 kwietnia w sobotę 2016 roku w Hali Sportowej Gimnazjum w Jastkowie odbył się Turniej Tańca Hip Hop i  Freestyle organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy. W turnieju wzięło udział łącznie 40 formacji tanecznych z naszego województwa między innymi z Lublina, Łęcznej, Tomaszowa Lubelskiego, Krasnegostawu, Jastkowa i oczywiście z Nałęczowa.

Więcej: Sukces zespołu ISKRA

   

Dzień Inwalidy 2016

Sławek Matyjaszewski14 kwietnia 2016 r. zorganizowane zostały uroczystości związane z obchodami Światowego Dnia Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych przez Oddział Rejonowy  Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej. Prezes Nałęczowskiego Stowarzyszenia Charytatywnego p. Magdalena Stasiak-Toruń zaprosiła na tę uroczystość uczestników WTZ z Poniatowej, młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Kębła oraz młodzież ze środowiskowego Ośrodka Wsparcia „Pinokio” z Poniatowej.

Więcej: Dzień Inwalidy 2016

   

Dariusz Jasiocha - malarstwo

Sławek MatyjaszewskiDariusz Jasiocha urodził się w 1958 r. w Lublinie. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku, w pracowni prof. Kazimierza Ostrowskiego. Mieszka w Puławach. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Zajmuje się malarstwem olejnym i pastelowym. Inspiracje czerpie z rodzimych pejzaży i urokliwych zakątków. Z wielką łatwością potrafi uchwycić ich naturalne piękno.

Więcej: Dariusz Jasiocha - malarstwo

   

DK+ Inicjatywy Lokalne c.d.

Sławek MatyjaszewskiPrace nad diagnozą potencjału kulturotwórczego mieszkańców ciąg dalszy…
Ponad 20 uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nałęczowie wzięło udział w dniu 6 kwietnia br. w kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez Nałęczowski Ośrodek Kultury poświęconym przygotowaniu diagnozy potencjału kulturotwórczego mieszkańców gminy Nałęczów.

Więcej: DK+ Inicjatywy Lokalne c.d.

   

Sukces zespołu Swing

Sławek MatyjaszewskiX Wiosenne Spotkania Taneczne - Zamość 2016. Sukcesy! I miejsce Show Dance Inscenizacje Taneczne, kategoria do lat 19 zajął Zespół Taneczny "Swing".

Więcej: Sukces zespołu Swing

   

Dofinansowanie WFOŚiGW w Lublinie

Sławek MatyjaszewskiMiło nam poinformować, iż Nałęczowski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie z ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ w LUBLINIE na realizację zadania pn. „Urządzenie terenu zielonego w centrum uzdrowiska Nałęczów w obrębie posesji Nałęczowskiego Ośrodka Kultury - ETAP II”. Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

   

Dofinansowanie MKiDN

Sławek MatyjaszewskiMiło nam poinformować, iż Nałęczowski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie z programu Rozwój infrastruktury kultury - Priorytet 3 - Infrastruktura Domów Kultury na realizację zadania pn. "Zakup wyposażenia do prowadzenia wielofunkcyjnej pracowni edukacyjnej w Nałęczowskim Ośrodku Kultury" Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

   

Strona 6 z 38


Wkrótce w NOK

WKRÓTCE W KINIE CISY
CIEMNIEJSZA STRONA GREYA
24 lutego, godz. 19.00
25 lutego, godz. 16.30
26 lutego, godz. 19.00
27 lutego, godz. 19.00

JACKIE
24 lutego, godz. 17.00
25 lutego, godz. 19.00
26 lutego, godz. 17.00
27 lutego, godz. 17.00


Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości