Nałęczowski Ośrodek Kultury
Aleja Lipowa 6, 24-150 Nałęczów

NOK tel/fax: 815 014 069
Kino: 661 811 555
e-mail NOK: nok@naleczow.pl
e-mail kino: kinocisy@op.pl
Jadwiga Sawa-Bednarczyk - dyrektor NOK

Koncert Zespołu Jawor

Sławek MatyjaszewskiKoncert z okazji 3 maja. Zespół Pieśni i Tańca JAWOR jest zespołem akademickim działającym przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zrzesza miłośników tańca i muzyki ludowej środowiska akademickiego. Członkowie zespołu są głównie studentami i absolwentami Uniwersytetu Przyrodniczego oraz innych lubelskich uczelni. Początki działalności sięgają 1960 r. Zespół stanowią cztery grupy taneczne, oraz dwie kapeli.

Więcej: Koncert Zespołu Jawor

   

Dypolom 2016

Sławek MatyjaszewskiWystawa wybranych prac dyplomowych Liceum Plastycznego im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie / 2016 rok. W dniu 28 kwietnia 2016 roku o godz.16.00, w Nałęczowskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręcznia Nagród Dyrektora Szkoły za najlepsze prace dyplomowe w roku szkolnym 2015/2016.

Więcej: Dypolom 2016

   

Sukces zespołu ISKRA

Sławek Matyjaszewski23 kwietnia w sobotę 2016 roku w Hali Sportowej Gimnazjum w Jastkowie odbył się Turniej Tańca Hip Hop i  Freestyle organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie zs. w Dąbrowicy. W turnieju wzięło udział łącznie 40 formacji tanecznych z naszego województwa między innymi z Lublina, Łęcznej, Tomaszowa Lubelskiego, Krasnegostawu, Jastkowa i oczywiście z Nałęczowa.

Więcej: Sukces zespołu ISKRA

   

Dzień Inwalidy 2016

Sławek Matyjaszewski14 kwietnia 2016 r. zorganizowane zostały uroczystości związane z obchodami Światowego Dnia Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych przez Oddział Rejonowy  Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej. Prezes Nałęczowskiego Stowarzyszenia Charytatywnego p. Magdalena Stasiak-Toruń zaprosiła na tę uroczystość uczestników WTZ z Poniatowej, młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Kębła oraz młodzież ze środowiskowego Ośrodka Wsparcia „Pinokio” z Poniatowej.

Więcej: Dzień Inwalidy 2016

   

Dariusz Jasiocha - malarstwo

Sławek MatyjaszewskiDariusz Jasiocha urodził się w 1958 r. w Lublinie. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku, w pracowni prof. Kazimierza Ostrowskiego. Mieszka w Puławach. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Zajmuje się malarstwem olejnym i pastelowym. Inspiracje czerpie z rodzimych pejzaży i urokliwych zakątków. Z wielką łatwością potrafi uchwycić ich naturalne piękno.

Więcej: Dariusz Jasiocha - malarstwo

   

DK+ Inicjatywy Lokalne c.d.

Sławek MatyjaszewskiPrace nad diagnozą potencjału kulturotwórczego mieszkańców ciąg dalszy…
Ponad 20 uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Nałęczowie wzięło udział w dniu 6 kwietnia br. w kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez Nałęczowski Ośrodek Kultury poświęconym przygotowaniu diagnozy potencjału kulturotwórczego mieszkańców gminy Nałęczów.

Więcej: DK+ Inicjatywy Lokalne c.d.

   

Sukces zespołu Swing

Sławek MatyjaszewskiX Wiosenne Spotkania Taneczne - Zamość 2016. Sukcesy! I miejsce Show Dance Inscenizacje Taneczne, kategoria do lat 19 zajął Zespół Taneczny "Swing".

Więcej: Sukces zespołu Swing

   

Dofinansowanie WFOŚiGW w Lublinie

Sławek MatyjaszewskiMiło nam poinformować, iż Nałęczowski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie z ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ w LUBLINIE na realizację zadania pn. „Urządzenie terenu zielonego w centrum uzdrowiska Nałęczów w obrębie posesji Nałęczowskiego Ośrodka Kultury - ETAP II”. Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

   

Dofinansowanie MKiDN

Sławek MatyjaszewskiMiło nam poinformować, iż Nałęczowski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie z programu Rozwój infrastruktury kultury - Priorytet 3 - Infrastruktura Domów Kultury na realizację zadania pn. "Zakup wyposażenia do prowadzenia wielofunkcyjnej pracowni edukacyjnej w Nałęczowskim Ośrodku Kultury" Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

   

DK+ Inicjatywy Lokalne c.d.

Sławek MatyjaszewskiŻywa dyskusja towarzyszyła warsztatom zorganizowanym przez Nałęczowski Ośrodek Kultury w dniu 21 marca br. dla mieszkańców aktywnie działających w obszarze kultury. Było to drugie spotkanie z kolejną grupą przedstawicieli środowisk lokalnych, które od lat lub od nie dawna włączają się ze swoimi inicjatywami w życie kulturalne gminy Nałęczów. Warsztaty były zorganizowane w ramach projektu wdrażanego przez NOK z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2016.

Więcej: DK+ Inicjatywy Lokalne c.d.

   

Strona 5 z 30


Wkrótce w NOK

WKRÓTCE W KINIE CISY
AZYL

28 kwietnia, godz. 16.30 - 2D napisy
29 kwietnia, godz. 19.00 - 2D napisy
30 kwietnia, godz. 16.30 - 2D dubbing
1 maja, godz. 15.00 - 2D dubbing

GHOST IN THE SHELL
28 kwietnia, godz. 19:00 - 3D napisy
29 kwietnia, godz. 17:00 - 2D napisy
30 kwietnia, godz. 19:00 - 2D napisy
1 maja, godz. 17:30 -  2D napisy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości