Nałęczowski Ośrodek Kultury
Aleja Lipowa 6, 24-150 Nałęczów

NOK tel/fax: 815 014 069
Kino: 661 811 555
e-mail NOK: nok@naleczow.pl
e-mail kino: kinocisy@op.pl
Jadwiga Sawa-Bednarczyk - dyrektor NOK

Dożynki Powiatowe Żyrzyn 2014

Sławek MatyjaszewskiDożynki Powiatowe w Żyrzynie 31.08.2014. Nasze sukcesy: w konkursie sołtysów pierwsze miejsce wywalczyli sołtysi z gminy Nałęczów: Kazimiera Wójtowicz i Jarosław Wartacz, w kategorii przetworów owocowo-warzywnych pierwsze miejsce zdobył miodek z mniszka lekarskiego "Słońce w słoiku" zaprezentowany przez KGW w Sadurkach. Wieńce dożynkowe przygotowane przez KGW w Sadurkach i KGW w Bronicach uhonorowane zostały nagrodą Starosty Puławskiego. Publiczność zgromadzoną przy amfiteatrze zachwyciła i porwała do tańca Kapela Nałęczowska. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Więcej: Dożynki Powiatowe Żyrzyn 2014

   

Pożegnanie Wakacji 2014

Sławek Matyjaszewski Podczas trzydniowego weekendu 29-31.08.2014 Nałęczowski Ośrodek Kultury przygotował szereg atrakcji dla mieszkańców Nałęczowa i kuracjuszy. Przed Ośrodkiem Kultury można było rozegrać partię szachów, dzieci mogły sobie namalować tatuaż i ozdobić buźkę. Koncertowali: KAPELA NAŁĘCZOWSKA, AQ STICK TRIO, OCIEPLENIE GLOBALNE, Cygański Zespół Pieśni i Tańca TABOR, Dodatkową atrakcją dla wszystkich była sobotnia Potańcówka Pod Gwiazdami przy muzyce zespołu RED SHOES.

Więcej: Pożegnanie Wakacji 2014

   

Najlepszy Przekaz w Mieście

Sławek MatyjaszewskiKoncert zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście oraz występ Dawida Ignaczaka w ramach cyklu imprez zorganizowanych przez Nałęczowski Ośrodek Kultury pn. "Pożegnanie Wakacji" - 29 sierpnia 2014 r. Najlepszy Przekaz w Mieście (NPWM) to polska ekipa Hip – Hop / Rap z Mławy, w składzie: Adam Rudnicki – RUDNIK, Kamil Woroniecki – WORO, Kamil Król – KRÓL oraz Damian Demby – DEMBUŚ. Obecnie DJ’em w składzie jest jeden z najlepszych, polskich producentów muzycznych, jakim jest bez wątpienia tworzący dla Najlepszego Przekazu w Mieście muzykę – Andrzej Woźniak zwany DJ Variat.

Więcej: Najlepszy Przekaz w Mieście

   

Wystawa Martyny Ścibior

Sławek Matyjaszewski Martyna Ścibior - malarstwo. Martyna Ścibior urodzona w 1985 roku. Wychowała się w Wąwolnicy na Lubelszczyźnie (6 km od Nałęczowa). W 2005 roku ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie. Dyplom „Etapy” w Pracowni Przestrzeni Malarskiej prof. Leona Tarasewicza i dr Pawła Susida w 2012 , aneks "Psssy" w Pracowni Działań Przestrzennych prof Mirosława Bałki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wydział Sztuki Mediów.

Więcej: Wystawa Martyny Ścibior

   

Belcanto 2014 - ODWOŁANE

XII Międzynarodowy Festiwal Wokalny Belcanto 2014 - ODWOŁANY
Fundacja PROARTE w Warszawie, odwołuje planowany w dniach 15-17 sierpnia 2014 r. XII Międzynarodowy Festiwal Wokalny Belcanto 2014. Decyzja Organizatora została podyktowana brakiem możliwości zdobycia funduszy sponsorskich na finansowanie tej pięknej ale kosztownej imprezy. Prowadzone są starania mające na celu zapewnienie sponsora strategicznego współfinansującego festiwal w kolejnych jego edycjach.
Za zaistniałą sytuację, miłośników i wiernych uczestników Nałęczowskiego Festiwalu przepraszamy.

Jadwiga Sawa Bednarczyk
Dyrektor Nałęczowskiego  Ośrodka Kultury

   

XVIII Festiwal Pianistyczny 2014

Sławek MatyjaszewskiXVIII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny  w Nałęczowie 2014. Fotorelacja

Więcej: XVIII Festiwal Pianistyczny 2014

   

Kapela Nałęczowska na Spotkaniach Kowali

Sławek MatyjaszewskiWystęp Kapeli Nałęczowskiej na XV. Ogólnopolskich Spotkaniach Kowali 11 - 13 lipca 2014 r w Wojciechowie. Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie. Współorganizatorzy: Urząd Gminy w Wojciechowie oraz Stowarzyszenie Kowali Polskich. Dofinansowano przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego "Dziedzictwo kulturowe - kultura ludowa"

Więcej: Kapela Nałęczowska na Spotkaniach Kowali

   

Wystawa: Twarze Agnieszki Holland

Sławek MatyjaszewskiPolska. Europa. Świat - twarze Agnieszki Holland
Agnieszka Holland jest jedną z najwybitniejszych postaci współczesnego kina, słynną reżyserką filmową i teatralną, autorką wielu interesujących scenariuszy do filmów własnych oraz do obrazów m in. Krzysztofa Zanussiego, Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego. Sławę i popularność w polskim i światowym kinie przyniosły jej filmy: Aktorzy prowincjonalni, Gorączka, Gorzkie żniwa, Europa, Europa, Olivier, Olivier, Tajemniczy ogród, Całkowite zaćmienie, Plac Waszyngtona, Trzeci cud, W ciemności, Gorejący krzew. Dała się też zapamiętać jako aktorka – zagrała m.in. rolę więźniarki Witkowskiej w Przesłuchaniu (1982) Ryszarda Bugajskiego.

Więcej: Wystawa: Twarze Agnieszki Holland

   

Zaproszenie na wystawę

Sławek MatyjaszewskiZapraaszamy na otwarcie wystawy PRACOWNIA ARTYSTYCZNA Zbigniewa Czarkowskiego w Nałęczzowie 1911 - 1921. 7 lipca 2014 r. (poniedziałek) o godzinie 12.30 Galeria przed Urzędem Miejskim, Nałęczów, ul. Lipowa 3. PROJEKT "W STAREJ FOTOGRAFII..." WSPÓŁFINANSOWENY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ.

Więcej: Zaproszenie na wystawę

   

VIII Nałęczowski Festiwal Tańca

Sławek MatyjaszewskiVIII Nałęczowski Festiwal Tańca "EURO-DANCE" 2014, Protokół Jury oraz fotorelacja

Więcej: VIII Nałęczowski Festiwal Tańca

   

Strona 10 z 30


Wkrótce w NOK

WKRÓTCE W KINIE CISY
AZYL

28 kwietnia, godz. 16.30 - 2D napisy
29 kwietnia, godz. 19.00 - 2D napisy
30 kwietnia, godz. 16.30 - 2D dubbing
1 maja, godz. 15.00 - 2D dubbing

GHOST IN THE SHELL
28 kwietnia, godz. 19:00 - 3D napisy
29 kwietnia, godz. 17:00 - 2D napisy
30 kwietnia, godz. 19:00 - 2D napisy
1 maja, godz. 17:30 -  2D napisy
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości