Formy taneczne 2015 / 2016

ZAJĘCIA TANECZNE
wtorek i czwartek
Szkoła Podstawowa, ul. B. Prusa 11


wtorki i piątki
Harmonogram zajęć:

WTOREK
15.45 - Pointa
16.45 - Chochliki gr. I
17.45 - Chochliki gr. II
18.45 - 20.15 - Swing

CZWARTEK
16.00 - Pointa
17.00 - Chochliki (razem)
18.00 - 19.30 - SwingW swoim repertuarze grupy mają m.in. salsę, tańce disco, funki, rock&roll, tańce modernowe i wiele innych. Młodzi tancerze mają już za sobą pierwsze sukcesy: m.in. wyróżnienia grup Kaprys, Ogniska Baletowego i Pipi na Wojewódzkich Przeglądach w Lublinie i Puławach.

Wszystkie grupy prowadzi instruktor tańca i choreograf Pani Emilia Osińska-Marczak, która na swoim koncie ma również indywidualne nagrody i wyróżnienia m.in. nagrodę Starosty Puławskiego dla animatorów kultury oraz wyróżnienie dla najlepszego instruktora za różnorodność form tanecznych.
Dzieci tańczące w NOK brały udział w wielu akcjach charytatywnych m.in. Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz na rzecz hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Wyjeżdżały również na występy gościnne za granicę do Francji, Węgier oraz brały udział w Międzynarodowym Festiwalu Artystycznym Młodzieży w Sergiejewce na Ukrainie, gdzie grupa taneczna "Galatea" zdobyła nagrodę w swojej kategorii wiekowej
We wszystkich grupach jest około 100 dzieci i młodzieży co rok wraz z rozpoczęciem roku szkolnego przyjmowani są nowi chętni.