Nagrody Starosty Powiatowego

Sławek MatyjaszewskiSUKCES! SUKCES! SUKCES!
Miło nam poinformować Państwa, iż Dyrektor Nałęczowskiego Ośrodka Kultury Jadwiga Sawa-Bednarczyk oraz Kapela Nałęczowska otrzymali Nagrodę Starosty Puławskiego w Dziedzinie Kultury. Warto dodać że Pani Jadwiga Sawa-Bednarczyk Dyrektor NOK została uhonorowaną tą nagrodą już po raz drugi. III miejsce otrzymał również zgłoszony przez Nałęczowski Ośrodek Kultury album fotograficzny „Inne spojrzenie na Nałęczów”.

 

 

Zapraszamy na 16 Powiatowy Dzień Kultury, 24 listopada 2016, godzina 16.00. Sala Kongresowa w Pałacu Czartoryskich w Puławach

 

 

Kapela Nałęczowska

 

Album fotograficzny „Inne spojrzenie na Nałęczów"
Album wykonany został przez osoby niepełnosprawne które są podopiecznymi Nałęczowskiego Stowarzyszenia Charytatywnego. Nagrodzony album powstał podczas realizacji projektu wybranego w konkursie na Inicjatywy Lokalne „Gmina Nałęczów w Obiektywie”  projekt ten został zrealizowany i dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury i Nałęczowski Ośrodek Kultury w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2016. Album jest zbiorem zdjęć wykonanych przez osoby niepełnosprawne biorące udział w warsztatach fotograficznych w ramach realizowanego projektu. Autorzy zdjęć po raz pierwszy mieli okazję trzymać w rękach profesjonalny sprzęt fotograficzny, brać udział w plenerach fotograficznych i poznawać techniki fotografii. Prezentowany album przedstawia Gminę Nałęczów widzianą w oczach osób niepełnosprawnych. Album jest wydawnictwem nietypowym, ponieważ wykonanym ręcznie przez podopiecznych Nałęczowskiego Stowarzyszenia Charytatywnego.