Ferie zimowe 2017

"NAKRĘCENI NA EKO"
Zapraszamy na kolejne spotkanie z ekologią!!! Tym razem zimowe!! Miło nam poinformować, iż Nałęczowski Ośrodek Kultury otrzymał z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie dofinansowanie na realizację projektu pn. „Nakręceni na Eko”. Projekt  realizowany będzie podczas ferii zimowych przypadających na Lubelszczyźnie w okresie od 16 stycznia 2017 roku do 29 stycznia 2017 roku i będzie obejmował grupę dzieci w wieku 6-14 lat z terenu Miasta i Gminy Nałęczów.

Całość projektu realizowana będzie przez pracowników Nałęczowskiego Ośrodka Kultury, wolontariuszy i zatrudnionych na potrzeby realizacji projektu instruktorów/wykładowców.
Podczas realizacji projektu „Nakręceni na Eko” dzieci w sposób aktywny, spontaniczny i wielozmysłowy poprzez - wzrok, słuch, węch i dotyk będą poznawać przyrodę. Dzieci w trakcie różnorodnej działalności pogłębią swoją wiedzę na temat  roślin, zwierząt i wykorzystania surowców wtórnych. Realizacja działania zaplanowanego w projekcie, ma na celu dbałość o własne zdrowie i zdrowie naszej planety. Dzieci pogłębią już wcześniej zdobytą wiedzę na temat ekologii i dobrych nawyków z nią związanych.

Zakres projektu:
- Warsztaty wikliny papierowej czyli nowe życie starych gazet!!
- Spotkanie z pracownikiem Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Bełżycach (PROEKOB Celowy Związek Gmin)
- Warsztaty mydlarskie
- Warsztaty EKO scrapbookingu
- Wycieczka autokarowa do MUZEUM NADWIŚLAŃSKIE w Kazimierzu Dolnym
- Zimowe lampiony - warsztaty wtórnego wykorzystania szklanych słoików
- „Pocztówka dla Ziemi”- tworzenie kartek pocztowych
- Art.-recykling wykonywanie bransoletek, kolczyków lub breloczków
- Wycieczka autokarowa do Muzeum na Zamku Lubelskim
-  Magiczna, Baśniowa Noc w Nałęczowskim Ośrodku Kultury
- Wernisaż prac plastycznych oraz Mini Quiz zdobytej podczas realizacji projektu wiedzy na temat naszego środowiska.


Dziękujemy firmie ITD Collection s.c. T. Jankowski, W. Muszelski, S. Jankowska-Muszelska, A. Jankowska ul. Morgowa 21, 91-231 Łódź za nieodpłatne przekazanie papierów do decoupage na cele realizacji warsztatów tworzenia zimowych lampionów które zostaną wykonane techniką decoupagu.

Nałęczowski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku 6 - 14 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach podczas ferii zimowych.
Zapisy do dnia 9 stycznia 2017 w biurze NOK, ul. Lipowa 6 tel. 81 5014069, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.noknaleczow.pl

Liczba miejsc ograniczona!!PLIKI DO POBRANIA
Zgoda rodzica/opiekuna na udzial w zajeciach

Zgoda rodzica/opiekuna na udzial w wycieczce
Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka
Zgoda na spędzenie nocy w domu kultury