tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówMagiczny świat opery i operetki w Nałęczowie Viva il Cantare Międzynarodowy Festiwal Sztuki Wokalnej oraz Letni Kurs Wokalny. Zapraszamy do Nałęczowa na wyjątkowy festiwal muzyki operowej i operetkowej.

Piękni, młodzi i przede wszystkim utalentowani śpiewacy na deskach sceny Nałęczowskiego Ośrodka Kultury od 1 sierpnia 2022r. szlifować będą swój kunszt wokalny pod okiem najwybitniejszych polskich głosów jak Leszek Świdziński.

Festiwal operowo-operetkowy to trwająca niemal tydzień przygoda z najwyższej klasy muzyką. Do Nałęczowa zjeżdżają młodzi utalentowani artyści, którzy ściągają do uzdrowiskowej perełki Lubelszczyzny  prawdziwe tłumy. 5 sierpnia 2022r.  odbędzie się inauguracja festiwalu i pierwszy z trzech koncertów -  Międzynarodowy Wieczór Pieśni, następnie 6 sierpnia 2022r. zabrzmią Najpiękniejsze Arie i Duety w wykonaniu młodych uczestników kursu, a na koniec 7 sierpnia 2022r. Operowo – Operetkowa Gala Młodych.

Viva il Cantare  to wyjątkowy festiwal przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe. Zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie.

Przed Państwem niepowtarzalna podróż muzyczna pełna emocji i wzruszeń!

 

 

 

Na zdjęciu grupa śpiewających ludzi. Na dole kompozycja florystyczna. Na górze duży napis Viva il Cantare

Wyszukiwarka